SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2 Nokia Lumia 520`
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor '15
ID e produktit :
103037
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Nokia Lumia 520 ne gjendje te rregullt
te ardhur nga Zvicrra njeri osht me kod kursee tjetri pranon te gjitha kartelat dhe pa asnje problem
Bej dhe ndrrim me ndonje telefon Samsung ose Iphone
Viber : +37745 510 863
Informata rreth publikuesit
Edison
Fushë Kosovë
045 510 863
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »