SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kran TEREX viti 2003 50 metra Lartesi
Kategoria :
Postuar :
16 Shkurt '16
ID e produktit :
103059
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kran TEREX viti 2003, me lartesi prej 50 mt. dhe krahun 45 mt.
Krani eshte ne gjendje te mirë dhe i gatshem per pune.
kontakt: 044958677 dhe 049806751
Viber: 00393209509074
Facebook link - www.facebook.com/nisikran 
Qmimi i volitshem
Informata rreth publikuesit
NisiKran-Mrasor Klinë
Prishtinë
0037744958677
kline [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »