SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Patika Adidas F-50 per futboll
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
10 Nëntor '15
ID e produktit :
103068
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes patikat Adidas F-50 per futboll, shume te mira dhe kualitet teper i lart. Patikat jane numer 38.5 dhe jane me mbrojtse te kembeve si ne foto. Mundeni me konraktu edhe ne Viber +377 45 345 204

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fitim
Prishtinë
045 345 204
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »