SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kran Concecta i zinguar 18 mt Lartesi 26 pjerrtsi
Kategoria :
Postuar :
16 Shkurt '16
ID e produktit :
103070
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kran Concecta i zinguar, 18 mt lartesi ( pjerrtesi 26 mt ), 20 krahun.
Krani eshte ne gjendje te mire , posedon kunderpeshen ( betonat ), komand dhe telekomd ajrore.
Kontakt: 044958677 dhe 049806751
Viber: 00393209509074
Facebook link - www.facebook.com/nisikran 
Qmimi me marrveshje
Informata rreth publikuesit
NisiKran-Mrasor Klinë
Prishtinë
0037744958677
kline [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »