SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kran FB 18 mt. Lartesi ( pjerrtesi 23 mt. )
Kategoria :
Postuar :
16 Shkurt '16
ID e produktit :
103074
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kran FB viti 1989 , 18 mt. Lartesi ( pjerrtesi 23 mt. ) dhe krahun 22 mt. posedon komand dhe rrotat e reja per terheqje
kontakt: 044958677 dhe 049806751
Viber: 00393209509074
Facebook link - www.facebook.com/nisikran 
Qmimi me marrveshje
Informata rreth publikuesit
NisiKran-Mrasor Klinë
Prishtinë
0037744958677
kline [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »