SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kran Benedini 13 mt Lartesi ( 18 mt Pjerrtesi )
Kategoria :
Postuar :
16 Shkurt '16
ID e produktit :
103076
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 Krana Benedini 14 te vitit 1992, te zinguar, me lartesi prej 13 mt.( 19 mt. pjerrtesi ) dhe krahun 14 mt.
Kranat jane ne gjendje te rregullt me servisim te kryer dhe te gatshem 100 % per pune.
Montazha behet ne mnyr hidraulike shum te shpejte, kunderpesha me zhavor.
Posedojn rrotat per terheqje, komandat dhe telekomand ajrore per dirigjim nga larg, kibell dhe pirun.
Kontakt: 044958677 dhe 049806751
Viber: 00393209509074
Facebook link - www.facebook.com/nisikran 
Qmimi me marrveshje
Informata rreth publikuesit
NisiKran-Mrasor Klinë
Prishtinë
0037744958677
kline [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »