SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kran Raimondi 41mt lartsi
Kategoria :
Postuar :
3 Janar '16
ID e produktit :
103078
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Krani Raimondi viti 1999 me lartesi prej 41 metrave dhe krahun 48 metrave, pesha max 2500 kg , ne 48 mt 1300 kg.
Krani eshte ne gjendje te mir.
Posedon telekomand ajrore.
kontakt: 044958677 dhe 049806751
Viber: 00393209509074
Facebook link - www.facebook.com/nisikran 
Qmimi me marrveshje
Informata rreth publikuesit
NisiKran-Mrasor Klinë
Prishtinë
0037744958677
kline [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »