SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet bicikleta Decathlon garuse
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '16
ID e produktit :
103096
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bicikleten Decathlon prodhim francez ne gjendje shum te rregullt teknike dhe shum e ruajtur ka 24 shpejtsi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bekim
Ferizaj
+37744420757
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »