SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sony PlayStation 3
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Nëntor '15
ID e produktit :
103110
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Sony PlayStation 3 me dy gjystika dhe me qiip. Eshte super i ruajtur.Qmimi fiks 200 euro

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blerina
045-663-616
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »