SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Aparata per uje me bidonë Hot&Cold 'Transporti Falas '
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
10 Nëntor '15
ID e produktit :
103117
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Aparatat per uje,
Aparatet vinë se bashku me bidone 19.5 L,janë të rinjë dhe kane garancion 2 vite ,transporti bëhet falas në të gjithë Kosoven.
Karakteristikat e aparatve:
Heating Power:550 w
Cooling Power:90w
Hot water: 5 L/H
Cold water: 2 L/H
Temperature Cold:5-10 c
Temperature Hot: 85-95 c
Voltage: 220-240 V
Frequency:50/60 HzPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dardan
Gjilan
044491339
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »