SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kelysh Pug-Mops 4 muajsh
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
25 Nëntor '15
ID e produktit :
103151
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kelyshin e races Pug-Mops 3 muajsh gjinija mashkull me pedigre dhe librez te vakcinave i pershtatshem per banes dhe shtepi,i dashur,jo agresiv dhe i menqur.049266049Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Tim
049266049
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »