SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 4 16gb
Çmimi :
€110.00
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '15
ID e produktit :
103214
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes iphone 4 16gb ngjendje perfekte ka edhe programin cydia.
Te interesuarit mund te lajmrohen ne numrin 049400515 dhe ne viber 0049400515
Informata rreth publikuesit
Elbasan
Prizren
049308304-044223157
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »