SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sherbime Gjeodezike
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:28
ID e produktit :
103330
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Ndarje të parcelave
-Bashkim të parcelave
-Rexhistrim te objekteve ne kadaster
-Matje gjeodezike
-Situacion te terenit
-Mbikqyrje te objekteve
-Projektim te rrugeve
-Projektim te kanalizimeve

Tel:(Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903,
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjensioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Informata rreth publikuesit
geofix
Prishtinë
045 663 660
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »