SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banane - Bajame - Fara Liri
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
ID e produktit :
1034
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lufton depresionin dhe stresin

Kjo është një recetë për mëngjes të shëndetshëm, dhe largon oreksin deri në drekë. Eshtë e përbërë me banane, bajame, yogurt, dhe fara liri. Provoje!

Banania është një super anti-stres, bajamet dhe farat e lirit janë burime të mëdha të omega-3, vitaminave dhe mineraleve, të cilat iu ndihmojnë për të luftuar depresionin.

Përbërësit:
1 banane
1 lugë bajame
2 lugë fara liri
Yogurt
Mjaltë

Vendosini të gjithë përbërësit në një Mikser dhe përziejini derisa të kthehet në lëng të trashë. Hidheni në një gotë dhe shijojeni.
Informata rreth publikuesit
BioNatural Shop
Prishtinë
049227220
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »