SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes fustanin Sherri Hill
Çmimi :
€99.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '16
ID e produktit :
103454
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes fustanin solemn te firmes Sherri Hill.
Vetem nje here i veshur ,ska asnje demtim dhe shume i bukur ,me madhesi 38 .(S,M).
Te gjithe te interesuarit mund te me kontaktojne
044 623 835
Cmimi perfundimtar eshte 99,99€ .( sa gjysma e cmimit te blere).Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ina
Prishtinë
044 164 553
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »