SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Invertar per kafiq
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
3 Qershor '16
ID e produktit :
103468
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes invertar (kompetet te kauqave), te perdorura shume pak .
Si dhe tavolinat te punuara nga druri .
Te gjithe te interesuarit mund te me kontaktojne
044/635/639
049/826/284
Informata rreth publikuesit
Enis
Gjakovë
0038649826284
Gjakove [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »