SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Dysheku (Jogi) 200cmX180cmX20cm(lartesia)
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor '15
ID e produktit :
103531
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dysheku eshte shume pak i perdorur dhe eshte i kualitetit te larte, si dhe pastrohet shume lehte.
Mund te thirni dhe te vini ta shikoni produktin pas ores:17:00(5:00). Numri Kontaktues : +377 44 599 169 (Viber gjithashtu)
Prishtine
Cmimi eshte i diskutueshem
Informata rreth publikuesit
Lend
Prishtinë
049 860 779
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »