SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dress basketbolli
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor '15
ID e produktit :
103536
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet dresi origjinal i Miami Heat #LebronJames 6 dresi eshte i madhesise 2xl dhe vjen nga USA

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Benn1
Pejë
049252133
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »