SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shank - Recepsion - 550 euro
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '15
ID e produktit :
103551
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shanku me gjatesi 3m dhe gjeresi 75cm. Posedon pjeset percjellese si dollapin me rafta, lavamanin dhe raftat dekorues. Eshte ne gjendje te mire funksionale.
Informata rreth publikuesit
Besnik
Prishtinë
044239808
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »