SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nikon D90
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '15
ID e produktit :
103609
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes nikon D90 me 2 llensa objektiva 28-100 AF dhe 55mm 1.8D ne gjendje te rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leonard
049125188
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »