SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Playstation Portable (PSP)
Çmimi fillestar :
€200.00
Ju kurseni :
€60.00 (30% zbritje)
Çmimi :
€140.00 Çmimi rritet në €200.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
ID e produktit :
103610
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Playstation Portable (PSP) Videoloje per dore me QIP SD per ruajtjen e lojave dhe me WLAN(Internet per loje online). Mbushet me adapter,ka ngjyre te kaltert eshte i ruajtur, i ardhur nga zvicra dhe shume pak i perdorur.
Lojerat:
1.Need For Speed UnderCover.
2.Fifa Soccer 09.
3.God Of War Chains of olumpus.
4.Dante's Inferno.
5.Tomb Raider Legend.
6.Tekken Dark Rosunnection.
7.Crisis Core Final Fantasy.
8.Metal Gear Hot .
9.Daxter.
tel 044/162/247 (viber)
Informata rreth publikuesit
Kirby
Prishtinë
044162247
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »