SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Makina per prerje dhe tharjen e kepurdhave
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '15
ID e produktit :
103694
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makina per prerje eshte ngjendje shum te mir gjithashtu edhe furra eshte shum pak e perdorur the eshte he gjendje te rregullt,bashk me furr jan edhe 60 rrjeta

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
shkelqim
Dardanë
+37744290517
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »