SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
iPhone 5 White 16GB FullUnlock
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '15
ID e produktit :
103697
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet iPhone 5 FullUnlock 16GB ne gjendje shume te mire. Eshte blere nga une ne Stockholm ne Apple store dhe punon perfekt.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Drilon
Prishtinë
049564416
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »