SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepize per qen
Çmimi :
€190.00
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '16
ID e produktit :
103729
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shtëpi të qenit me dy dhoma 210 gjatësia / 155 gjërësia / 155 naltësia, e punuar nga metali dhe e mbështjellur nga të dy anët me drrasa dhe e izoluar me stiropor.
Informata rreth publikuesit
Besnik
Prishtinë
044186541
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »