SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipod 120 Gb classic
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Korrik '13
ID e produktit :
10377
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipod 120 Gb classic i perdorur, pa defekt vjen me kabell per mbushje dhe per pc
Informata rreth publikuesit
Arlind
Prishtinë
044428454
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »