SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Auto Fellne "EDI" Vushtrri.
Çmimi :
€1.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '15
ID e produktit :
103827
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pika 1 ALF "EDI" Bëjm Shitjen / Blerjen Ndrrimin e Auto Fellneve si dhe riparimi , Ngjyrosjen , Gdhendjen me CnC "BRISK", Drejtimin, Montimin dhe Ballansimin. Pika 2ALF "EDI" Gjendet ne Prishtin ne Qagllavic per ball "Migros Mobile" ne Auto Sallon "BESI".

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ylber
Pristina
+377 (045) 522 282 - +377(045) 522 622
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »