SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes maksikozen e pa perdorur fare..arsyeja e shitjes esht sepse i kam pasur dy me esht arhur dhurat njera..
Çmimi :
€40.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '15
ID e produktit :
103988
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
edht bler 50 euro dhe shes 40. euro

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
kosovare
Prishtinë
045/388/975
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »