SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet - NEXUS 7
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '13
ID e produktit :
10399
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes tabletin NEXUS 7 - 8gb.

Tableti eshte ne gjendje perfekte, shume pak i perdorur, i blere ne Amerike.

Posedoj kompletin kutine dhe case-in(fotrollen) origjinale per te.
044478868
Informata rreth publikuesit
Koss
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »