SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Apikompleks Mjalte
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '13
ID e produktit :
10400
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Perzierje e te gjitha produkteve te bletes (Mjalte, Polen, Propolis, Qumeshte te Memave)
Me destinim:
-Pagjakesin.
-Prostat.
-Uljen e Kolesterolit.
-Migrenat
-Energji natyrale per Sportistet dhe te Moshuarit.
Informata rreth publikuesit
Gruda Company
Prishtinë
045 561 571
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »