SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet radio e vetem 1 jav e perdorur
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '15
ID e produktit :
104015
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet radio e vetem 1 jav e perdorur ka vend per 5 cd ,kaset dhe per degjuese eshte ne gjende te shkelqyer vetem se kabllo nuk ka. per me shum telefononi ne nr te tel:044-115-990 ose ne viber +377-44-517-541

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Pristina
044115990
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »