SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Biçiklete 24
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '15
ID e produktit :
104020
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet : Biciklete Meilda 24"
Gjinia : Unisex
2 jave e perdorur, shitet per arsye mosperdorimi pasi kam 2 bicikleta.
Frena Alkoli dhe marrsha Shimano

Çmimi : 160 mije leke te vjetra
Nr kontakti 0698968523Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Franci
Babrru, Tiranë, Albania
0698968523
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »