SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VOL TRAVEL
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '15
ID e produktit :
104028
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENSIONI TURISTIK - " VOL TRAVEL " - NUMRAT KONTAKTUES 045-212-020 044-212-069 049-212-069 0280-321-069 038-712-461 Email & Skype voltravel@hotmail.com


AGJENSIONI TURISTIK - " VOL TRAVEL "

UDHTIME ME AIROPLAN DHE AUTOBUS SI DHE TRAJEKT NE TE GJITH BOTEN ME CMIMET ME TE LIRA DHE ME SIGURIN ME TE MIR NE TE GJITH KOSOVEN .

SIGURIME SHENDETSORE JETSORE , FAMILJARE , TE UDHTIMIT

PERKTHIME

PATUNDSHMERI

MONEYGRAM - TRANSFER PARASH , KRYERJE TE PAGESAV Jemi te emocionuar qe Papillon Ayscha tashme eshte pjese e hoteleve tona ekskluzive. I rinovuar teresisht ne 2014, rezorti ka ruajtur te paprekur profilin elegant, Hapesirat e gjelbra buze detit strehojne pishina, bare e restorante, vende argetimi dhe kende lojrash. Rralle gjendet ne Belek nje rezort kompakt dhe qe ofron kaq shume privilegje brenda nje koncepti Ultra All Inclusive

Papillon Ayscha Hotel 5*
25 % zbritje

✔ Fluturim Prishtinë - Antalja - Prishtinë(Taksat ✔)
✔ Akomodim 7 netë
✔ Ushqimi dhe pijet Ultra All Inclusive
✔ Transferte aeroport - hotel - aeroport
✔ Asistence gjate pushimeve
Për detaje më të hollësishme na kontaktoni...
THIRR TANI :
Viber : ✆ +377 45 568 158
Mob : ✆ +377 45 212 020
Email & Skype : voltravel@hotmail.com

OFERTA SPECIALE ARANZHMANE TURISTIKE
Informata rreth publikuesit
Granit
Gjilan
Xhemajl Mustafa nr.107 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »