SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bronho Mjalte
Çmimi :
€6.00
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '14
ID e produktit :
10403
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kombimin i Mjaltes, Propolisit dhe tinkurave te ndryshme Bimore.
Me destinim :
-Organet e Frymemarrjes.
-Duhanpirresit.
-Bronhitis.
-Astma.
Informata rreth publikuesit
Gruda Company
Prishtinë
045 561 571
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »