SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mjalte Bagremi
Çmimi :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '14
ID e produktit :
10404
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mjalte e Bagremit 450gr
Ndikon pozitivisht ne organet e tretjes, frymemarrjes, lekure dhe ngarkesat fizike dhe psiqike
Informata rreth publikuesit
Gruda Company
Prishtinë
045 561 571
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »