SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Rezervuart e Gazit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Mars '16
ID e produktit :
104044
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 7 rezervuar te gazit komplet me pompen per zbrazjen dhe ngarkesen e kamjoneve komplet per 420.000 litra gaz apo LPG

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Taulant
Havana, Cuba
049548548
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »