SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mjalte e Malit
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '14
ID e produktit :
10405
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mjalte e malit 450gr
Nidkon pozitivisht ne orgaet e tretjes, frymemarrjes,lekures dhe ngarkesat fizike dhe psiqike

6.5€
Informata rreth publikuesit
Gruda Company
Prishtinë
045 561 571
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »