SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 4
Çmimi :
€95.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '15
ID e produktit :
104063
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Iphone 4,esht ne gjendje shume te mire,sic mund ta shihni edhe ne foto.Eshte 16 GB,dhe esht i legalizuar (punojn te gjitha kartelat e shteteve antare te BE-s)!!
P.S Normalisht edhe me karta te Kosoves e rajonit!
Per informata tjera kontaktoni ne:
045293053
viber:+37745293053
Informata rreth publikuesit
shaqiri
Ferizaj
045293053
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »