SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bee Food - Ushqim per Blete
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '14
ID e produktit :
10408
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bee Food është ushqim për bletë me veti të larta ushqyese e pasuruar me proteina dhe e përshtatshme për dieten e bletëve.

BEE FOOD mund të përdoret gjatë vitit dhe perdorimi i tij ka veti si :
- Dyfishimin e vezëve
- Dyfishimin e popullates së kolonisë
- Dyfishimin e prodhimtaris së mjaltit

BEE FOOD (D) është ushqim i pasuruar me Proteina lehtësisht të tretshme dhe e balancuar me Aminoacidet Esenciale të nevojshme per bletën.
BEE FOOD (V) është ushqim i pasuruar me Vitaminat dhe Mineralet të cilat janë të nevojshme për popullaten e kolonisë.
Informata rreth publikuesit
Gruda Company
Prishtinë
045 561 571
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »