SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Invertar i kompletuar per frizere
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '17
ID e produktit :
104082
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes invertarin per frizere i gjithë eshte i kompletuar se qka i nevojitet nje salloni3-pasqyre me dollapa 3-karrika,Llavamani me dollapa per peshkira ,karrele me rrota me paisje te ndryshme,shtrati i depilimit aparati per depilim,ulse me tavolin per klientel ,paisjet per rregullimin e flokve te gjitha jane nga Zvicera.Paisjet jan ne gjendje shume te mire dhe të perdorura vetem 3 muaj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sara
Prishtinë
41762342303
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »