SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dylli GRUDA për bletë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '13
ID e produktit :
10409
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dylli GRUDA për bletë i cilësis së lartë dhe bartës i standardit ISO 22000. I përgatitur per Export në Europë për vitin 2013.

GRUDA beeswax certificated with ISO 22000. Especially made for Export to Europe
Informata rreth publikuesit
Gruda Company
Prishtinë
045 561 571
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »