SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bronho Sirupi
Çmimi :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
27 Gusht '13
ID e produktit :
10411
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Në këto kohë të gjithë tu themi "jo viruseve" . Te konsumuara veqmas apo te kombinuara me njëra tjetrën, PROPOLISI, BRONHO MJALTA, dhe BRONHO SIRUPI patjetër do të kenë sukses kundër ndezjes së bajameve, kollitjes, ftohjes dhe gripit. Do të jenë mburoja natyrale e familjes tuaj
Feel Better, Live Longer!
Informata rreth publikuesit
Gruda Company
Prishtinë
045 561 571
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »