SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KREM PROPOLISI
Çmimi :
€6.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '14
ID e produktit :
10413
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Miqë të dashur. Ju kemi premtuar kohë më parë për një surpriz.
Ajo është KREM PROPOLISI.

KREM PROPOLISI me përmbajtje yndyrore, ushqen dhe zbutë lëkurën, stimulon qarkullimin e gjakut dhe ka efekte te lehta andibiotike. Për shkak të përmbajtjes së saj rigjeneruese ka ndikim ne tipet e lëkurës normale dhe të thatë.Ndihmon te personat që kanë probleme të ndryshme me ekzema, psorijaza dhe hemorroide.

E përgatitur :
- Pa ujë
- Pa emulgator
- Pa konservans


Feel Better, Live Longer!
Informata rreth publikuesit
Gruda Company
Prishtinë
045 561 571
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »