SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Propolis sprej dhe pika
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '13
ID e produktit :
10414
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Keni dhimbje të fytit ? Ne kemi zgjidhje për ju.
Propolis sprej dhe pika, mjaftojnë që të merren pesë pika në një copë sheqeri apo në një lugë mjalte, bazë ditore që të largohen simptomet e inflamacionit, apo të kollit. Posedon veprime antibiotike, qe vepron si dezinfektant i kavitetit të gojës dhe fytit. Përdoret dhe kundër paradentozës, ndezjes të nofullave, dhe gastritit.

Feel Better, Live Longer!
Informata rreth publikuesit
Gruda Company
Prishtinë
045 561 571
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »