SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Agjensioni Turistik \'\'Drenica Reisen\'\'- Lipjan
Kategoria :
Postuar :
19 Nëntor '15
ID e produktit :
104155
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Realizojm te gjitha fluturimet nga Prishtina per ne vendet Evropiane, po ashtu realizojm fluturime edhe nga Shkupi dhe nga Tirana per Gjermani, Zvicerr, Itali etj.
Informata rreth publikuesit
Drenica
Lipjan
+37744444634
Airoport - Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »