SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten syzet me kamer dhe audio
Çmimi :
€145.00
Kategoria :
Postuar :
19 Nëntor '15
ID e produktit :
104161
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshkrim Syze optike elegante dhe me dizanj te bukur per femra dhe meshkuj (nuk jane xham me numer, as+ as-) me kamer spiune per foto, video dhe audio. Me kamer 5 megapixel. Një aksesor i domosdoshëm për gazetarë, policë të trafikut, turistët, studentet, sporte natyrore dhe kështu me radhë. SECIFIKIMET:– Dimensionet -150 x 140 x 40mm– Bateria te rikarikueshme,280mAh Li-polimer– Suporton mikro karte SD deri ne 32 GB (nuk perfshihet ne cmim)– Rezolucioni vidios 720 * 480p– Format Video – AVI– Filmon reth 100 minuta, me nje karikim te plote.– Kamera – 5 mega pixel CMOS– Ngjyra e syzeve – e zeze– Pesha – 35 gram PAKOJA PERMBAN: 1 x syzet me kamera spiune 1 x USB kabllo, karikimi – transmetim te dhenash 1 x kellef prej lecke i syzve 1 x lecka e pastrimit 1 x manuali perdorimit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ismet
Viti
044469860
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »