SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Makina prodhuese Salveta, Tualet
Çmimi :
€9,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '15
ID e produktit :
104191
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes makinat per prodhimin te:Salvetave 25×25Salvetave 30×30Tualet dhe Kuzhine se bashku me sharreShum pak te perdorur, ne gjendje perfekte.Qmimi munde te behet edhe sipas marreveshjesQmimi 9000 euro per te gjitha sebashkuMunde te shkruani edhe ne Viber ne te njejtin

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lutfi
+37744778996
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »