SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PowerBank 20.000 mAh origjinal
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '15
ID e produktit :
104250
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Power Bank 20.000 mAh (miliamper), osht origjinale dhe vjen ne paketim te saj, kjo ne foto qe shihet osht e jemja, juve ju vjen ajo tjetra qe osht ne paketim te vetin dmth ne kuti te zez.
Powerbanki i ka 3 porta USB (porta dalese) dhe nje MicroUSB (hyrse qe mbushet powerbank) gjithashtu ka edhe nje drit (flashlight) ku mundeni me perdor ato.


Vet e kom ble 24.08 Euro (Produkti plus Posta, llogariteni edhe vet dhe konvertoni GBP ne Euro)

Per me shume shikoni ne kete link:
www.ebay.com/itm/262029174723?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT 

Cka permban paketa:
- Një powerbank 20.000 mAh
- Një kabull e cila shfrytezohet per mbushjen e telefonave dhe njekohesisht mbushjen e PowerBank-it
Informata rreth publikuesit
Blerim
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »