SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet stilolapsi me kamer spiune
Çmimi :
€75.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '15
ID e produktit :
104268
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshkrim Stilolaps me kamer spiune, efektet HD me 3 megapixel kamera, rezolucjoni i fotove 3840×2880 ne format JPG, regjistrimi vidjos ne 30 FPS ne format AVI. Bateria litium zgjat deri ne 90 minuta inçizim, dhe 6 orë me fotografi. Shumë e lehtë për tu përdorur, vetëm shtypni pjesën e sipërme për të filluar/ndaluar regjistrimin. SPECIFIKIMET:– Suporton mikro karte SD – nga 2 GB deri në 8 GB (nuk – – Perfshihet ne cmim)– Ngjyra e stilolapsit – e zezë– Madhësia stilolapsit: 145 * 12.5mm– Materiali – çelik– Voltazhi karikimit – DC 5V– Koha e karikimit – 3 deri 4 orë për karikim te plote PAKOJA PERFSHIN: 1 x stilolapsi me vidjo kamer 1 x USB kabulli karikimit / trasmetimit te dhenave 1 x manuali i perdorimiFb-contact m.facebook.com/metismir1#!/metismir1 

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ismet
Viti
044469860
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »