SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IBM ThinkCentre 8183 Desktop Computer(komplet)
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '15
ID e produktit :
104352
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Intel Pentium 4
Microsoft Windows XP Professional
1GB DDR-333 RAM
40GB 5,400RPM Hard Drive
DVD-ROM Drive
Intel Extreme Graphics 2
10/100 Network

Eshte ne gjendje perfekte, pa asnje defekt, punon per mrekulli me specifikat qe ka. shum lir edhe shum mir.

Perfshihen shtepiza, monitori, mouse dhe tastiera.

per kontakt +37745 55 44 11 viber/whatsapp mbas ores 15:00 ju lutem.
Informata rreth publikuesit
Shpat
prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »