SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet qeni mashkull pikinez
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '15
ID e produktit :
104364
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes nje qen mashkull me qmim jo te shtrenjt ne qender te pejes dhe telefononi permes celularit me numer 044224 047

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besa
Pejë
049 251 192
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »